Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Blender logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii programy graficzne


Przeglądnij pluginy dla programu: Blender

Aby korzystać z plug-inów dla edytora Blender, musisz wybrać opcję "load plugin", a następnie wybrać odpowiedni plik .dll (w przypadku systemu Windows) lub .so (w przypadku innych platform).


blend2java 1.1
Skrypty w Pythonie, których zadaniem jest eksportowanie modeli utworzonych w Blenderze do java'owych obiektów w formacie XML.
GNU GPL # Pobierz (596 KB) lub zgłoś błąd

Blended Midi 0.6b
Projekt mający na celu umożliwienie prostej kontroli nad animacją i dwiękiem MIDI w Blenderze. Za jego pomocą można zsynchronizować muzykę z edytowaną animacją.
GNU GPL # Download (91 KB) lub zgłoś błąd

Blender Water Texture plugin 0.24
Za pomocą tej wtyczki można animować różnego rodzaju załamania i zniekształcenia powstające na powierzchni wody - np. powstałe pod kroplami deszczu albo pod cieknącym kranem. Wersje dla Windowsa, Linuksa, Mac OS X, Solaris oraz IRIX-a.
GNU GPL # Download (59 KB) lub zgłoś błąd

BlenderCAD pre alpha
Blender wzbogacony o niniejszy skrypt nabiera fukncjonalności ułatwiających wykorzystanie go przy pracach CAD (komputerowym wspomaganiem projektowania). W założeniu BlenderCAD ma pomagać w pracach technicznych. Należy zauważyć, iż w fazie pre-alpha użyteczność skryptu jest dość mała i może zawierać różne bugi.
GNU GPL # Download (nieskompilowane źródła - 38 KB) lub zgłoś błąd


old_movie
Plugin przetwarzający animację poprzez nałożenie na nią efektu typu "stary film". Dodaje efekty przebić i szumu w ścieżce dźwiękowej. Dobrze współpracuje z wtyczką o nazwie "Jitter".
Download (52 KB) lub zgłoś błąd

Sun Sky Texture Plugin
Plugin dla Blendera, przydatny przy tworzeniu tekstury. Ułatwia renderowanie barw nieba oświetlanego przez światło słoneczne. W wtyczce użyto tego samego algorytmu, co w YafRay (Yet Another Free Raytracer). W archiwum ZIP zawierającym plug-in można znaleć dwie wersje: wspierającą Python i nie wspierającą. Są też dwie wersje systemowe: dla systemów Windows i Linux.
Download (27 KB) lub zgłoś błąd

T_Texture
Wtyczka generująca tekstury przedstawiające chmury i górskie stoki. W archiwum Zip znajdują się pluginy w wersji dla Windows, Linux, Linuksa 64-bitowego, Mac OS X, Solaris oraz IRIX.
Public Domain # Download (97 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl