Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::

ďťż
 


Mozilla Firefox logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: przeglądarki internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Firefox

W razie problemów z pobraniem danego pliku kliknij prawym klawiszem myszy na odnośniku "download" i wybierz "zapisz jako" (z rozszerzeniem xpi). Później można taki plik otworzyć Firefoksem za pomocą opcji "otwórz" z menu "plik".


Bookmark Backup 0.4.3
Proste rozszerzenie służące do zabezpieczania zakładek (a opcjonalnie również innych ustawień) Firefoksa. Za każdym razem gdy Firefox będzie zamykany, plugin będzie tworzyć backup pliku bookmarków. W razie uszkodzenia oryginalnego pliku, zawsze możliwe jest odzyskanie jego kopii bezpieczeństwa - domyślnie przechowywanej w katalogu backup w folderze, w którym zainstalowany jest Firefox.
Download (30 KB) lub zgłoś błąd


CSS validator 0.3.2
Wtyczka do Firefoksa, która pozwala na sprawdzenie poprawności i zgodności ze standardem kaskadowych arkuszy styli oglądanej strony. Kontrola poprawności odbywa się przez wysłanie dokumentu do validatora CSS konsorcjum W3C. Dostęp do odpowiedniej opcji pojawia się w menu kontekstowym (pod prawym klawiszem myszy) oraz w menu Narzędzia (Tools), natomiast rezultaty prezentowane są w nowym tabie (karcie).
Download (19 KB) lub zgłoś błąd

DownloadHelper 2.0
Rozszerzenie do Firefoksa pomagające w pobieraniu plików wideo i obrazków z wielu stron przy minimum wysiłku. Plugin posiada wsparcie dla obsługi takich serwisów, jak YouTube, MySpace, Google Videos, DailyMotion, Porkolt, iFilm, DreamHost i wielu innych.
Download (119 KB) lub zgłoś błąd

FireFTP 0.95
Wtyczka do Firefoksa domontowująca doń klienta FTP (wspierającego też protokół FTPS czyli FTP z szyfrowaniem SSL).
Charityware # Download (121 KB) lub zgłoś błąd

Gladder 1.2.0.1
Wtyczka pozwalająca w łatwy sposób włączać w FF tryb przeglądania stron za pośrednictwem anonimowego proxy. A konkretnie poprzez jedną z kilku bramek, m.in. anonymouse.org, nodeproxy.com, czy proxydom.com). Pierwotnie plugin powstał z myślą o chińskich internautach, by dopomóc im w omijaniu cenzury "Wielkiego Firewalla".
Download (19 KB) lub zgłoś błąd

Greasemonkey 0.6.7
Rozszerzenie pozwalające na dodawanie do każdej oglądanej strony fragmentów kodu DHTML - znanych z Opery skryptów użytkownika.
Download (60 KB) lub zgłoś błąd

ImgLikeOpera 0.6.5
Wtyczka umożliwiająca zwiększenie kontroli nad grafikami wyświetlanymi na odwiedzanych stronach WWW. Umożliwia między innymi określenie jak długo grafiki powinny być przechowywane w pamięci cache, czy przeglądarka ma je w ogóle pobierać dla danej strony itp.
Download (91 KB) lub zgłoś błąd

Mines 1.0
Po zainstalowaniu tej wtyczki w firefoksowym menu "Narzędzia" pojawia się dostęp do gry Mines - czyli klona klasycznej gry MineSweeper (znanej też jako Saper). W porównaniu do oryginału posiada kilka urozmaiceń, jak np. możliwość gry na planszy z polami heksagonalnymi czy możliwość wystąpienia kilku min na jednym polu.
Download (14 KB) lub zgłoś błąd

OperaView 0.6
Plug-in dodający do menu kontekstowego Firefoksa i Mozilli opcję otwierania aktualnie przeglądanej strony w Operze. Rzecz szczególnie przydatna dla webmasterów, choć nie tylko.
Download (26 KB) lub zgłoś błąd

PajacykXPI 0.4.1
Plugin sprawdzający czy danego dnia klikaliśmy już na stronie akcji Pajacyk (domyślnie), a po skonfigurowaniu w opcjach wtyczki również kilku innych akcjach charytatywnych. Jeśli nie - strony akcji otwierane są w nowych kartach. Wymagana jest włączona obsługa cookies.
Download (5 KB) lub zgłoś błąd

Popup Allow 0.2.5
Po zainstalowaniu tej wtyczki można w prosty sposób tymczasowo wyłączać blokadę wyskakujących okienek pop-up. Blokada zostaje "rozbrojona" na czas włączenia caps locka lub klawisza insert.
Download (7 KB) lub zgłoś błąd


RSS Validator 0.3.3
Addon do Mozilla Firefox, pomaga sprawdzać poprawność kodu kanałów RSS dołączonych do strony. W tym celu wykorzystuje mechanizm validatora W3C. Wtyczka dodaje odpowiednią pozycję w menu kontekstowym (pod prawym klawiszem myszy) oraz w menu Tools (Narzędzia), wyniki kontroli wyświetla w osobnej zakładce (tabie).
Download (20 KB) lub zgłoś błąd

Sage 1.3.10
Plugin bedący przeznacoznym dla przeglądarki Firefox agregatorem kanałów RSS (w wersjach 0.9, 1.x i 2.x) oraz ATOM. Niektóre z jego możliwości to: możliwość wyszukiwania kanałów feed na danej stronie. Obsługa z panelu bocznego. Import i eksport feedów z/do pliku OPML (co pozwala na wymianę wiadomości z innym czytnikiem feed).
Download (136 KB)

Screen grab! 0.93
Dodatek pozwalający zapisywać zawartość przeglądanych stron w formie grafiki.
Download (45 KB) lub zgłoś błąd

SearchStatus 1.18
Po zainstalowaniu tej wtyczki przy przeglądaniu stron mamy możliwość szybkiego wglądu w poziom Google PageRank oraz wartość Alexa Rank. Dodatkowo rozszerzenie posiada takie narzędzia jak analizator słów kluczowych, podświetlanie linków nofollow, dostęp do Alexa Info i inne narzędzia SEO.
Download (42 KB) lub zgłoś błąd

SeoQuake 1.4.0
Rozszerzenie do przeglądarki Firefox, wspomagające działania SEO (Search Engine Optimization). Pozwala na szybki podgląd różnych parametrów danej strony lub wyników wyszukiwania. Parametrów związanych m.in. z zaindeksowaniem w Yahoo, MSN, Google, Yandex (rysyjska wyszukiwarka), Rambler (rosyjska wyszukiwarka) itp.
Download (83 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl