Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::

ďťż
 


Flock logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: przeglądarki internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Flock
FireFTP 0.94.6
Integrująca się z przegladarką wtyczka do Flock'a domontowująca doń klienta FTP (wspierającego też protokół FTPS czyli FTP z szyfrowaniem SSL).
Charityware # Download (107 KB) lub zgłoś błąd


Flashblock 1.5.1
Rozszerzenie, za sprawą którego Flock blokuje na wczytywanych stronach wszelkie elementy stworzone w technologii Flash (Macromedia Flash, Shockwave oraz Authorware). Obkety te zostają zastąpione przyciskiem, po kliknięciu na który można je obejrzeć.
Download (48 KB) lub zgłoś błąd

Greasemonkey 0.6.4
Rozszerzenie pozwalające na dodawanie do każdej oglądanej strony fragmentów kodu DHTML - znanych z Opery skryptów użytkownika.
Download (168 KB) lub zgłoś błąd

Mouse Gestures 1.5.2
Wtyczka będąca sposóbem na szybkie wykonywanie poleceń - bez użycia klawiatury, menu, ani przycisków na toolbarze - zamiast tego użyte zostają gesty myszy.
Download (652 KB) lub zgłoś błąd

Screenshot 0.0.2
Działający we Flock'u plugin bazujący na przeznaczonym dla Firefoksa rozszerzeniu "Screengrab". Pozwala zapisywać jako grafiki JPG lub PNG strony internetowe. Możliwe jest przy tym wykonanie zrzutu ekranowego zarówno widocznej na ekranie części strony, jak i całej zawartości okna (również tej wymagającej przesrollowania w dół).
Download (23 KB) lub zgłoś błąd

Session Manager 0.4.1.1
Rozszerzenie umożliwiające zapisywanie i odzyskiwanie stanu wszystkich otwartych kart (tabów) w danej sesji. Dzięki niemu nie trzeba ponownie wpisywać wszystkich adresów po restarcie przeglądarki. Może też służyć do ponownego otwarcia świeżo zamkniętej karty (analogicznie jak funkcja ctrl+Z w Operze).
Download (101 KB) lub zgłoś błąd

ShowIP 0.8.05
Wtyczka, która pozwala zobaczyć w pasku statusu numer IP przynależny aktualnie oglądanej stronie. Po kliknięciu nań użytkownik otrzymuje dodatkowe informacje.
Download (14 KB) lub zgłoś błąd


Slashy 1.7.0
Rozszerzenie, które pozwala na poprawne odczytywanie linków, w których błędnie zamiast znaku slash (/) wprowadzono na wzór windowsowych ścieżek backslash (\). Działa też z przeglądarką SeaMonkey.
Download (18 KB) lub zgłoś błąd

SwitchProxy Tool 1.4
Z pomocą tej wtyczki można w szybki i prosty sposób przełączać ustawienia proxy w przeglądarce.
Download (65 KB) lub zgłoś błąd

VideoDownloader 1.1.1
Plugin ułatwiający download nagrań wideo z Metacafe, Youtube, Google, iFilm, Dailymotion, FindVideos, Music.com, MySpace oraz około sześćdziesięciu innych tego typu serwisów.
Download (15 KB) lub zgłoś błąd

Web Developer Extension 1.1.3
Plug-in dodający do Flock'a menu oraz toolbar zawierające różne narzędzia przydatne dla twórców stron WWW.
Download (172 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl