Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Gadu-Gadu logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii komunikatory internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Gadu-Gadu
Access Denide 0.01
Wtyczka ta blokuje informacje pochodzące od piszących do nas osób, których nie ma na naszej liście kontaktowej. Aby pochodzące od nich informacje zostały nam wyświetlone, muszą one najpierw wpisać odpowiednie, ustalone wcześniej przez użytkownika hasło.
Download (23 KB)
lub zgłoś błądFoolTeen 0.61
Z wykorzystaniem tej wtyczki możemy zmodyfikować wygląd oraz działanie okien dialogowych GaduGadu. Obejmuje swym działaniem okienka rozmowy oraz archiwum wiadomości. Można w niej m.in. zlikwidować odstęp pomiędzy treścią wiadomości, a pseudonimem i godziną (co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca na ekranie), czy zmienić tło pola rozmowy. Posiada system zmiany skinów. Pracuje tylko z rozszerzeniem Power Gadu-Gadu (Power GG). Uwaga! Działanie wtyczki może zostać zaburzone, jeśli w danym nicku pojawią się nawiasy okrągłe lub trójkątne.
Download (299 KB) lub zgłoś błąd


Gamma Level 1.0.1
Dodatek pozwalający na zmienianie w GaduGadu poziomu parametru gamma w wyświetlanym obrazie przy użyciu skrótów klawiszowych.
Download (13 KB) lub zgłoś błąd

Skaner 1.1.0
Możliwość skanowania antywirusowego w Gadu-Gadu. Do funkcjonowania wtyczka wykorzystuje skaner antywirusowy MKS. Wymaga do tego celu kontrolki ActiveX ze strony tegoż skanera. Choć generalnie najlepiej korzystać z komunikatorów, w których mechanizm ActiveX jest zbędny.
Download (6 KB) lub zgłoś błąd

Statusek 0.9.5a
Plugin, który służy do ustawiania w komunikatorze GG pionowych statusów. Aby zadziałał należy przekopiować Skopiować wtyczkę (plik o nazwie statusek.dll) do katalogu \Gadu-Gadu\plugs\ a następnie odworzyć do edycji (np. w notatniku) plik plik PowerGG.cfg (\Gadu-Gadu\PowerGG.cfg) i dopisać w nim linijkę plugin=.\Plugs\statusek.dll i zrestartować GaduGadu. Do swojego działania wymaga rozszerzenia PowerGG.
Download (26 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl