Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::


ďťż
 
iCal logo

Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: oprogramowanie biurowe


Przeglądnij pluginy dla programu: iCal
eBaytoiCal 2.1
Jeżeli korzystasz z platformy aukcyjnej eBay i aplikacji iCal w wersji 1.5.2 (lub późniejszej), to coś dla ciebie. Współpracuje z przeglądarką Safari i jeśli za jej pośrednictwem wyśledzi określone przedmioty, odnotuje to jako zdarzenie, wprowadzając do iCal datę. Autor testował aplikację na Mac OS X 10.4.10.
Freeware # Download (103 KB)
lub zgłoś błąd


Event Sync 1.0.1
Program dla Mac OS X pozwalający na synchronizację wydarzeń zawartych w terminarzu w serwisie Facebook z kalendarzem iCal, dzięki czemu nie umkną wydarzenia, o których pisano w rzeczonym serwisie.
Darmowe # Download (661 KB) lub zgłoś błąd

iCal via Eudora
Gdy iCal wysyła e-mailowe powiadomienia o wydarzeniach, standardowo wykorzystuje do tego aplikację Apple Mail. Korzystając z tego dodatku możesz zmienić wykorzystywany program pocztowy na program Eudora. Wymagany Mac OSX 10.5 lub nowszy.
Darmowe # Download (11 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl