Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::
ďťż
 


iTunes logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii programy muzyczne


Przeglądnij pluginy dla programu: iTunes

Cover Version 1.6.1
Plugin wyświetlający artwork okładki albumu, z którego pochodzi właśnie odtwarzana piosenka. Teksty piosenek pojawiają się nad wyświetlaną okładką, a artysta i nazwa utworu pod nią. Wtyczka dostępna zarówno dla Windowsa, jak i na OSX. Wymaga iTunes w wersji 5.0 lub nowszej.
Freeware #
Wersja dla:
Mac OS X minimum 10.3.9 (630 KB)
Windows 2000 lub XP (300 KB)
lub zgłoś błąd


ByteController 0.8.6
Niewielkie narzędzie służące do kontroli iTunes bezpośrednio z poziomu paska menu. Wyświetla na menubarze trzy ikony - Previous, Next oraz Play / Pause. Dodatkowo posiada zestaw skrótów klawiszowych kontrolujących różne funkcje iTunes, np. kontrolę głośności. Wspierany jest też Growl.
Download (1,1 MB) lub zgłoś błąd

Dictare
Rozszerzenie pozwalające wykorzystywać iTunes jak magnetofon lub dyktafon. Kontrola funkcji play, pause, przeskakiwania czy cofania ścieżek odbywa się za pomocą zdefiniowanych w pluginie skrótów klawiszowych. Można ich używać korzystając z innych aplikacji, np. pisząc coś w edytorze tekstu. Wymaga iT w wersji minimum 6.
Download (241 KB) lub zgłoś błąd

Fountain Music 2.23
Plugin, którego zadaniem jest wizualizacja dźwięku w iTunes. Wyświetla animowaną fontannę, synchronizując obraz z beat w muzyce. Możesz zmienić kształt fontanny, kontrolować grawitację, której podlega (wyobraź sobie, że słuchasz muzyki z innej planety!) lub wybrać schemat kolorów. Binaria typu Universal.
GNU GPL # Pobierz (442 KB) lub zgłoś błąd


Kaleidostrobe
Wizualizacyjna wtyczka do iTunes dla Mac OS X. Generuje wielo-warstwowy, animowany kalejdoskop zsynchronizowany z odtwarzaną muzyką. Najlepiej pracuje przy utworach o dopracowanych bitach i wielu bassach, ale również przy muzyce innego typu powinien się sprawdzić.
Pobierz (181 KB) lub zgłoś błąd

RhapsOGL 2.6
Wtyczka - wizualizator pracująca na bazie OpenGL. Ten plugin był pierwszym dodatkiem dla iTunes na MacOSX opracowanym wiosną 2001. Wyświetla kilka abstrakcyjnych kształtów 3D, wraz z tłem i teksturami. Jako tekstury można użyć własnych zdjęć, definiując je w ustawieniach wtyczki. W iTunes 7 RhapsOGL nie pracuje w trybie pełnoekranowym. Binaria uniwersalne.
Pobierz (803 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl