Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::

ďťż
 


Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii komunikatory internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Konnekt
Dodatki do Konnekta po zainstalowaniu / przekopiowaniu do odpowiedniego folderu należy jeszcze włączyć w konfiguracji tego komunikatora (ustawienia - wtyczki), a następnie zrestartować aplikację.

DzielniK 0.0.2.0
Za pomocą tej wtyczki komunikator Konnekt dzieli długie wiadomości wysyłane w sieci GaduGadu na kilka mniejszych (jeżeli przekroczony został limit maksymalnej ustalonej liczby znaków). Nie zwraca uwagi na wyrazy, podział następuje po określonej ilości liter.
Download (14 KB) lub zgłoś błąd

FavIcon 0.2.1
Plugin przypisujący danym kontaktom wybrane ikony. Ustawienia wtyczki (po zainstalowaniu i włączeniu w konfiguracji programu) dostępne są pod menu kontekstowym danego kontaktu.
Download (14 KB) lub zgłoś błąd

FreeK
Przeznaczona dla Windows XP wtyczka służąca do optymalizowania zużycia przez Konnekta pamięci RAM (nawet o 80 procent). W konfiguracji można ustawić czas co jaki ma następować proces optymalizacyjny. Wtyczka działa na zasadzie przerzucenia programu z RAM do swap, więc używanie jej ma sens przy mniejszej pamięci (np. 256 czy 128 MB), przy wyższej raczej nie.
Download (51 KB) lub zgłoś błąd

GetToKnow
Niewielki dodatek, który kopiuje się do katalogu z pluginami i restartuje komunikator. Jego zastosowanie polega na wykrywaniu kto nieobecny na Twoim spisie posiada Twój numer GG na własnej liście kontaktów. Gdy osoba taka zmieni status lub opis, zostanie automatycznie dodana do Twej listy jako kontakt tymczasowy.
Download: Download (25 KB) lub zgłoś błąd

Imp-GG 0.0.3.6PR1
Plugin do importowania archiwum z komunikatora GaduGadu (pliki archives.dat). Importuje też SMS-y.
Download: Download (32 KB) lub zgłoś błąd


K.Paleta 0.1.0.6
Wtyczka, dzięki której odzwierciedlenie Konnekta w trayu (zasobniku systemowym) stanie się wielosieciowe.
LGPL # Download (12 KB) lub zgłoś błąd

kAQQ 1.0.0.6
Dodatek pozwalający łączyć się Konnektem do sieci AQQ. Poza zwykłą komunikacją tekstową, dostępne jest też przesyłanie poprzez sieć AQQ obrazów, plików i katalogów. Wspierane są połączenia przez proxy, funkcje rejestracji oraz korzystanie z katalogu publicznego.
Download (3 KB) lub zgłoś błąd

kRadio 1.0.0 BETA 1
Wtyczka umożliwiająca odsłuchiwanie w Konnekcie radia internetowego. Predefiniowanych zostało około tysiąca (!) adresów stacji radiowych. Możliwe jest zmienianie stanu opisowego statusu na podstawie słuchanej stacji. Również z poziomu wtyczki dostępny jest regulator głośności. Poprzez ręczną edycję pliku kRadio.ini możliwe jest modyfikowanie spisu stacji. Pamiętaj, że to tylko wersja testowa (beta).
Download (775 KB) lub zgłoś błąd

kRSS 1.5.0.566
Wtyczka stanowiąca zarazem czytnik wiadomości z kanałów feed - Rich Site Summary, Really Simple Sindication oraz Atom.
Download (86 KB) lub zgłoś błąd

kTerminarz 0.1.1.1
Z pomocą tej wtyczki Konnekt zostaje wzbogacony o prosty terminarz. Może on regularnie, co określony w ustawieniach czas, wysyłać użytkownikowi alerty. O danym zdarzeniu można być informowanym również poprzez określony dźwięk. Oprócz alarmów powtarzalnych możliwe jest tez zdefiniowanie alarmu jednorazowego.
Download (22 KB) lub zgłoś błąd

kZmieniacz 0.4
Wtyczka zmieniająca statusy we wszystkich podłączonych w Konnekt'cie sieciach jednocześnie.
Download (30 KB) lub zgłoś błąd

Wapilot 1.0.0.0
Przy użyciu tej wtyczki do Konnekta uzyskujemy w tym komunbikatorze swego rodzaju pilot do sterowania Winampa 2.x. Gdy plugin jest włączony można kontrolować playera za pośrednictwem ikon umieszczonych w oknach rozmowy.
Download (6 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl