Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::
ďťż
 


Maxthon logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: przeglądarki internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Maxthon
Shaana Babelfish Translation 1.1.0
Mały plugin służący do translacji aktualnie przeglądanej karty (zakładki, tabu) na wybrany do tłumaczenia język. Mechanizm korzysta z translatora Altavista Babelfish i można wybrać tylko te języki, które są w nim dostępne. Działa z obiema wersjami Maxthon'a.
Download (11 KB) lub zgłoś błąd


Smart Cookie Cleaner 1.0.0
Plugin, który zajmuje się czyszczeniem plików cookies (tzw. ciasteczek). Może być uruchamiany zarówno manualnie, jak i automatycznie (kiedy nakładka Maxthon jest zamykana).
Download (20 KB) lub zgłoś błąd

Speed Dial 1.2.0
Wtyczka ta wprowadza do Maxthona funkcję podobną, jak obecna w znakomitej przeglądarce Opera funkcjonalność Spped Dial. Dzięki niej przy otwarciu pustej karty widzimy miniatury kilku (maksymalnie dziewięciu) wcześniej zdefiniowanych najczęściej odwiedzanych stron. Po kliknięciu na nie przenosimy się na wskazane serwisy.
Download (26 KB) lub zgłoś błąd

Vietnamese dictionary 1.3.1
Rozszerzenie do Maxthona będące słownikami angielsko-wietnamskimi, wietnamsko-angielskimi, -francuskimi i -chińskimi. Zawiera też słownik wyrażeń komputerowych i angielsko-angielski.
Download (16 KB) lub zgłoś błąd

View HTML 1.0
Plugin otwierający podgląd źródła każdej ramki w nowej karcie (tabie, zakładce), czym różni się od innego plugin'u dla Maxtohn'a, View Source. Można też widzieć źródło w tej samej, a nie nowej karcie. Można potem zaznaczyć kod i za pomocą jednego kliknięcia skopiować go do systemowego schowka. Obsługuje również ramki zagnieżdżone (pływające) czyli IFRAME.
Download (3 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl