Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii komunikatory internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Miranda
Acrypter 0.721
Plugin kryptograficzny dla komunikatora Miranda. Koduje protokoły za pomocą silnego szyfru blokowego AES (znanego również pod nazwą Rijndael). Może być używany z różnymi sieciami, aczkolwiek ł jedynie na sieciach ICQ, Jabber, IRC oraz MSN.
GPL # Download (374 KB) lub zgłoś błąd

Birthday List 0.3.4.0
Prosty w użytkowaniu plugin do komunikatora Miranda, który z kilkudniowym wyprzedzneem ostrzega gdy któryś z kontaktów bedzie mieć urodziny. Wspiera ICQ, Jabbera i inne protokoły, które dołączono do komunikatora.
Download (290 KB) lub zgłoś błąd

Chess4Net 2007.5.2
Rozszerzenie pozwalającego na grę w szachy w komunikatorze Miranda. Posiada dwa tryby rozgrywki: standardowy oraz losowy układ początkowy. W Chess4Net istnieje możliwość zwiększania czasu, jaki ma przeciwnik na wykonanie swojego ruchu. Jest też tryb szkoleniowy, dzięki któremu można podnosić zdolności szachowe.
Freeware # Download (679 KB) lub zgłoś błąd

Gadu-Gadu Protocol 0.0.4.2
Wtyczka pozwalająca łączyć się z Mirandy z protokołem GaduGadu.
Download (89 KB) lub zgłoś błąd


GoMoku game 0.0.2.2
Plugin umożliwiający grać z innym użytkownikiem Mirandy w Gomoku (jednakże pod warunkiem, iż on również zainstalował ten plugin).
Download (25 KB) lub zgłoś błąd

mSecure 1.0.2
Wtyczka chroniąca za pomocą hasła profil w Mirandzie przed uruchomieniem przez niepowołane osoby. Plugin szyfruje hasła do protokołów, w wyniku czego jeśli ktoś skasuje plugin nie uzyska dostępu do haseł protokołów (więc należy zachować ostrożność przy takiej operacji). Obecnie dodatek wspiera protokoły ICQ, MSN, AIM, Yahoo!, Gadu-Gadu, Jabber oraz Tlen.
Download (127 KB) lub zgłoś błąd

RSSNews 0.0.3.14
Plugin pobierający wiadomości z kanałów RSS oraz ATOM i pozwalający czytać je z poziomu Mirandy. Jest kompatybilny z wszystkimi wersjami protokołów RSS i Atom. Pozwala na importowanie i eksportowanie z i do plików OPML. Wspiera SSL i TLS.
Download (64 KB) lub zgłoś błąd

StopSpam (spam/spim blocker) 0.0.0.21
Wtyczka typu anty-spam (czy może raczej anty-spim - gdyż spam komunikatorowy określany jest właśnie jako spim) dla Mirandy. Służy do chronienia się przed niechcianymi wiadomościami otrzymywanymi na komunikator od nadawców spoza listy kontaktów. Wiadomości takie nie są ignorowane, zamiast tego nadawcy zostaje zadane uprzednio zdefiniowane pytanie. Jeśli odpowie na nie prawidłowo, zobaczysz wiadomości od tej osoby. Możesz też wtedy dodać nadawcę do listy kontaktów. Docelowo stworzona dla protokołu ICQ, ale działa tez w obrębie innych sieci, w tym GaduGadu.
Open Source # Download (43 KB) lub zgłoś błąd

XFire Protocol 0.1.3.10
Plugin do łączenia się z Mirandy (0.7.3 lub nowszej) do adresowanej głównie do społeczności graczy sieci komunikacyjnej XFire.
Open Source - GPL # Download (239 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl