Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


mIRC logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii komunikatory internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: mIRC
IPCheck v.1.00
Prosty dodatek (czy raczej skrypt) do mIRC'a, który sprawdza fizyczną lokalizację czatującego poprzez jego IP lub hostname. Dla przykładu jeśli lookup wykaże, że jego IP to 203.120.90.61, narzedzie pokaże, iż jest on z Singapuru. Informacje pozyskuje przez webserwis, więcje informacji znajduje się w pliku readme-ipcheck.txt.
Download (3 KB)
lub zgłoś błądmIRCStats v1.22
Proste w użyciu oprogramowanie będące log-analizerem zapisów rozmów na kanałach chat w programie mIRC. Generuje statystyki w formacie HTML i uploaduje je na strony internetowe (posiada wbudowanego klienta FTP). Posiada opcję Mapy Relacji, która pozwala na graficzne zwizualizowanie rozmów. Dodatek można zaadaptować do innych klientów IRC.
Shareware # Download (2 MB) lub zgłoś błąd


MSN Messenger for mIRC v3.80
Bardzo dobra alternatywa dla oficjalnego klienta MSN Messenger. Plugin wspiera m.in. pobieranie i wysyłanie transferów plików. Zdarzają się natomiast pewne problemy przy obsłudze proxy / socks (które jednak jako takie jest wstępnie wspierane). Skrypt nie posiada obsługi Netmeeting ani rozmów głosowych (Voice Conversation). Addon jest znakomity dla osób, które często korzystają w tym samym czasie z MSN Messenger i mIRC.
Download (821 KB) lub zgłoś błąd

xCAT - WinAMP Control DLL for mIRC v1.00
Za pośrednictwem tego modułu (ActiveX DLL) można kontrolować obsługę programu WinAmp poprzez klienta irca - mIRCa. Można w ten sposób wydawać komendy play, pause, następna/poprzednia piosenka, regulować głośność, przeskakiwac 5 sekund do przodu w odtwarzanym utworze itd. Można też wywołać informacje o danej piosence, np. jej BitRare.
Freeware # Download (8 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl