Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


MyBB logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: skrypty webowe


Przeglądnij pluginy dla programu: MyBB
Ads after first post 2.2
Ten mod wyświetla reklamy bezpośrendio pod pierwszym postem w kazdym wątku. Kod reklamy można wprowadzić, a potem ewentualnie zmieniać jej wygląd lub kod, w panelu administracyjnym. Wtyczka od wersji 1.4.
Download (3 KB) lub zgłoś błąd

Hide Images from Guests
Mod, który pozwala wyświetlać osobom czytającym forum "gościnnie" (niezarejestrowanym) określony komunikat zamiast obrazków. Inaczje mówiąc z pomocą tj wtyczki grafiki będą wyświetlane tylko zalogowanym użytkownikom forum.
Download (5 KB) lub zgłoś błąd

Image Resizer & Optimizer with GD
Plugin mogący dynamicznie przeskalowywać wielkość grafik i optymalizować pliki za pomocą biblioteki graficznej GD. Ponadto wtyczka ta przeprowadza proces optymalizacji obrazków w formatach JPG, JPEG, GIF oraz PNG jeśli przekroczone zostaną odpowiednie ograniczenia. Poprawia tez przezroczystość w GIF i PNG. Można też wprowadzić ustawienia związane z animacją w formacie GIF. Wymagania wtyczki (konieczne, by działała prawidłowo) zostały opisane w załączonym pliku readme.txt.
Open Source # Download (13 KB) lub zgłoś błąd


Shoutbox 2.0.1
Wtyczka dodająca nowy, w pełni funkcjonalny moduł shoutbox do Twojego forum MyBB. Shoutbox może być instalowany i odinstalowywany bezpośrendio poprzez funkcję Plugin Manager w panelu administratorskim ACP. Obsługiwane jest kilka języków, ale bez polskiego.
Download (9 KB) lub zgłoś błąd

Site News Plugin
Dodatek, który pozwala na proste i szybkie zaimplementowanie i integrację newsów z Twojego forum na Twojej stronie internetowej.
GNU GPL # Download (4 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl