Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::

ďťż
 


OpenOffice.org logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: oprogramowanie biurowe


Przeglądnij pluginy dla programu: OpenOffice.org

Aby włączyć wtyczki do OpenOffice należy w menu narzędzia (Tools) wybrać menedżera pakietów (Package Manager), a następnie dodać odpowiednie pliki.


Groovy For OpenOffice 0.2
Rozszerzenie / plugin dla OpenOffice'a. Dodaje on wsparcie dla Makr do OO napisanych w Groovy (jest to obiektowym języku skryptowym wzrowanym na Javie).
LGPL # Download (2,2 MB)
lub zgłoś błąd


oogalleryimport 0.5
Działające z poziomu linii poleceń narzędzie do importowania obiektów medialnych do OpenOffice 2.0 lub nowszego. Może importować dowolny wspierany przez OO.o format plików multimedialnych, wliczając w to pliki Microsoft Media Package wykorzystywane przez ostatnią wersję pakietu Microsoft Office.
Paczka zawiera wersję dla systemów Windows i Linux, a także niezależny od systemu applet Java.
GNU GPL # Download (103 KB)
lub zgłoś błąd


OOoWikipedia 2.3
Za pomocą makro OOo Wikipedia można korzystać z tej encyklopedii bezpośrendio z OpenOffice.org. Po prostu zaznacza się określone wyrażenie w edytowanym tekście, uruchamia makro, a domyślna przeglądarka otwiera odpowiedni artykuł w Wikipedii (jeśli oczywiście jest dostępny). Makro można używać na dwa sposoby. Może sprawdzać Wikipedię w języku wybranym w czasie instalacji programu, bądź w języku wybranym później.
Download dla: OOo 1.x (61 KB) lub OOo 2.x (69 KB) lub zgłoś błąd

OpenXML Translator 1.0.0.2
Plugin umożliwiający otwieranie i zapisywanie w OpenOffice.org dokumentów tekstowych w formacie Microsoft OpenXML (inaczej określane jako Office Open XML, standard konkurencyjny dla OpenDocument, pliki z rozszerzeniem .docx).
Download jako:
plik OXT (dla Windows - 3,7 MB)
lub pakiet RPM (dla Linuksa - 3,2 MB)
lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl