Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Outpost Pro Firewall logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: różne programy


Przeglądnij pluginy dla programu:
Outpost Pro Firewall
Blockpost (UnTrusted Zone)
Plugin blokujący moduły typu spyware oraz adware, a także umożliwiający utworzenie strefy "bez zaufania" - "UnTrusted Zone", w której zamieszczane będą adresy IP, które będą przez firewall całkowicie blokowane w czasie surfowania po sieci.
Pobierz dla:
wydanie Outpost 1.x download (105 KB, wersja 2002_08_07)
lub dla Outpost 3.5 i 4.0 download (268 KB, wersja 2006_04_18)
lub zgłoś błąd


DialStop
Plug-in chroniący system przed nieautoryzowanym dostępem do wyboru modemowych połączeń dial-up. Przydatne w ochronie przed automatycznym łączeniem się przez tak zwane moduły malware (złośliwe oprogramowanie) z połączeniami premium bądź połączeniami zagranicznymi - co może znacząco osłabić nasze finanse. Należy pamiętać, że żadna ochrona nie jest stuprocentowa, warto więc tak czy inaczej korzystać z antywirusa.
Download (131 KB) lub zgłoś błąd


Super Stealth 2005-03-28
Z pomocą tej wtyczki możemy chronić komputer przed atakami bazującymi na TCP/IP, skanowaniem portów, floodowaniem i tym podobnymi działaniami ofensywnymi. Plugin ten nie jest kompatybilny z Outpostem w wersji v1.
Download (210 KB) lub zgłoś błąd

TraffLed v1.26 for Outpost v.2.7
Plug-in wyświetlający w trayu (zasobniku systemowym) ikonę pokazującą w formie graficznej poziom zużycia transferu przychodząceg (upload) i wychodzącego (download). Za pomocą pluginu można też otrzymać informacje na temat aktualnej prędkości transferu oraz maksymalnej prędkości od uruchomienia wtyczki lub ostatniego wyzerowania licznika transferu.
Download (94 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl