Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Adobe Photoshop logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii programy graficzne


Przeglądnij pluginy dla programu: Photoshop

Warte uwagi: wiele wtyczek do Photoshopa działa również w niektórych innych programach, między innymi Paint Shop Pro czy Pixel.


Perspective Tiling 1.1
Ten darmowy plugin do Photoshopa tworzy widzianą perspektywicznie "posadzkę", której "kafelkami" są kopie obrazu źródłowego.
Freeware # Download (75 KB) lub zgłoś błąd

Lokas 3D Shadow
Wtyczka do Photoshopa dodająca do edytowanych elementów najróżniejszego typu cienie 3D. Można przy tym ustawić cały szereg parametrów - poziom przezroczystości, perspektywa, pozycja, barwa etc. Plug-in działa nie tylko z Adobe Photoshop ale również również z p-rogramami Corel PhotoPaint, Jasc PaintShopPro, Pixel, ACD Photo Editor, Macromedia Fireworks MX, ACDSee PowerPack i kilkoma innymi.
Freeware # Download (450 KB) lub zgłoś błąd

Puzzle Pro 2.2
Plugin stworzony przez AV Bros. Jest to rozbudowane narzędzie do Photoshopa, dodające nowe możliwości w modyfikowaniu obrazków. Jako filtr do tego programu graficznego pozwala na stworzenie na zdjęciu efektu układanki - zmieniając fotografię w puzzle różnego typu i o różnym kształcie elementów. Kształty elementów można zapisywać w formatach .EPS lub .AI.
Shareware # Download dla: Windows (3 MB) lub Mac OS X (7,5 MB) lub zgłoś błąd


SuperPNG
Darmowy plugin do Adobe Photoshopa, słuzy do obsługi formatu PNG. Jest szybszy od bazowej obsługi w Photoshopie, a pliki PNG zapisuje mniejszymi. Wtyczka ta w pełni obsługuje format PNG, z wsparciem dla zaawansowanych opcji, takich jak 16-bitowa paleta barw, korekcja gamma, kompresja, czy zapisywanie metadanych.
Freeware # Download ze strony: link (Win: 440 KB, Mac OS X: 1,5 MB) lub zgłoś błąd

Topaz DeJPEG
Darmowy plugin do edytora Adobe Photoshop. Z pomocą tej doskonałej wtyczki można usunąć z grafik w formacie JPEG artefakty powstałe w wyniku zbyt mocnej kompresji / optymalizacji, tudzież uczynić grafikę czystszą i bardziej przejrzystą. Plugin jest prosty w użyciu i uzyskuje całkiem niezłe efekty. DeJPEG może współdziałać z niemal dowolnym programem graficznym posiadającym wsparcie dla dodatków do Photoshopa (m.in. Paint Shop Pro, Irfanview, Pixel czy chociażby GIMP). Wspiera też język skryptowy i akcje Photoshopa, wsadową obróbkę wielu plików graficznych naraz oraz kanały 8-bitowe i 16-bitowe.
Freeware # Download (1,4 MB)

UnPlugged
Archiwum zawierające zbiór ponad setki darmowych plug-inów wspierających prace graficzne. Wtyczki te pasują nie tylko do programu Photoshop, ale też PhotoDeLuxe.
Darmowe # Download (72 KB)


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl