Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::


ďťż
 


Wróć na stronę główną
Polityka prywatności

Korzystanie z wortalu addons.pl oznacza zgodę na poniżej opisane zasady polityki prywatności.

Prywatność użytkowników

Główna zasada brzmi: adresy e-mail nie będą sprzedawane ani udostępniane osobom trzecim (z wyjątkiem sytuacji normowanych prawnie).

W wiadomościach wysyłanych w newsletterze i ewentualnych innych mailach dotyczących serwisu oraz przez kanał informacyjny RSS mogą pojawić się reklamy.

Jeśli ktoś publikuje swoje dane w księdze gości, na forum lub w innej części serwisu, w której możliwym się stanie publikowanie komentarzy - dane te nie będą podlegać niniejszej polityce prywatności ze względu na ich publiczną dostępność.

Polityka prywatności dotyczy tylko osób prywatnych, nie zaś firm.

Zasady polityki prywatności mogą ulec zmianie lubm poszerzeniu.

Jednocześnie redakcja wortalu oświadcza, iż nie odpowiada za komentarze i wypowiedzi użytkowników serwisu w księdze gości, forum i wszelkich innych fragmentach serwisu, w których umożliwione zostanie pozostawianie komentarzy.Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl