Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: skrypty webowe


Przeglądnij pluginy dla programu: PunBB
Akismet for PunBB 1.0
Jeśli przeszkadza Tobie spam na forum, możesz wypróbować ochronę antyspamową - Akismet (Automattic Kismet). Jeśli rozszerzenie "zdecyduje", że wprowadzona treść jest spamem, mod zablokuje ją i zbanuje użytkownika (zarówno po nicku, jak i po numerze IP). Administrator może sprawdzić przechwyconą treść i odbanować użytkownika, jeśli uzna, że doszło do pomyłki.
Download (13 KB) lub zgłoś błąd

Allow HTML 1.1
Plugin, który pozwala użytkownikowi na wstawianie do treści pisanych wiadomości kod HTML. W panelu wtyczki jest możliwe ustawienie autoryzacji dla tej nowej właściwości.
Download (9 KB) lub zgłoś błąd

Forum Cleaner
Dodatek dający administratorom forum małe narzędzie do czyszczenia bazy danych PunBB. Może być ono użyte np. do wyczyszczenia bazy po ataku spamerów. Dodatkowo mod może służyć też do synchronizacji licznika postów użytkownika, licznika wypowiedzi w danym temacie, daty ostatnich postów itp. Wtyczka wymaga bazy danych MySQL 4.0.4 lub nowszej.
Download (3 KB) lub zgłoś błąd


Languages and styles
Plugin umożliwiający administratorowi na zarządzanie ustawieniami językowymi i stylami (a także na ich resetowanie) dla wszystkich użytkowników. Wyświetla też statystyki dla różnych języków i styli.
Download (2 KB) lub zgłoś błąd

PBB ChatBox 2.0
Ten mod dodaje do skryptu PunBB bardzo prosty ChatBox (shoutbox). Wygląd dodatku można modyfikować za pomocą skór. Jest bardzo prosty w instalacji.
Download (27 KB) lub zgłoś błąd

PunTranslator 1.1.1
Przeznaczona dla systemu operacyjnego MS Windows aplikacja przeznaczona do tłumaczenia oraz tworzenia plików językowych dla forów opierających się na skrypcie PunBB.
Download (263 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl