Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::


ďťż
 


Wróć na stronę główną
Reklama w PluIns.pl

W przypadku zainteresowania reklamą w niniejszym serwisie, bądź propozycją współpracy, proszę o kontakt przez poniższy formularz - podając wstępne szczegóły, takie jak tematyka promowanej strony oraz proponowana forma reklamy.

Bannery reklamowane w serwisie wyświetlane są w skrypcie rotacyjnym na górze storny, dla reklamodawców dostępne są oczywiście statystyki wyświetleń i kliknięć. Format bannerów w rotacji do maksymalnie 468x60, GIF, JPG lub PNG, w ostateczności SWF (flash) - pod warunkiem, że nie będą mu towarzyszyć dźwięki, wyskakujące okienka itp. Natomiast absolutnie w grę nie wchodzą pop-upy (również nie-flashowe) czy inne formy reklam inwazyjnych.

W serwisie nie będą reklamowane strony sprzeczne z polskim prawem, zawierające treści (lub promujące je) tylko dla dorosłych (dotyczy to również zawartości samych bannerów), poświęcone hazardowi, promującymi wszelkiej maści piramidy finansowe, obrażających osoby lubh uczucia religijne, ani kontrowersjnych z punktu widzenia praw człowieka, ochrony środowiska lub praw zwierząt.


Imię lub nick:


Twój email:


Treść wiadomości:Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl