Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::
ďťż
 


Apple Safari logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: przeglądarki internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Apple Safari
Creammonkey 0.8
Plugin dodający do Apple Safari obsługę skryptów użytkownika (UserJS) podobną jak domyślna funkcja Opery czy funkcje rozszerzenia Greasemonkey w SeaMonkey i Firefoksie.
Download (66 KB) lub zgłoś błąd


delicious2safari 1.21
Szybka aplikacja Cocoa służąca do importu odnośników zebranych w zakładkach del.icio.us. Import akładek może nastąpić w trybie "płaskiej listy" lub być zorganizowany na podstawie tagów z del.icio.us. Wymagany Mac OS X w wersji 10.3 (Panther) lub nowszej.
Download (189 KB) lub zgłoś błąd

ForgetMeNot 3.0
Plugin SIMPL pozwalający na zapamiętywanie otwartych kart w trakcie zamykania przeglądarki i ich ponowne otwarcie przy restarcie Safari. Ponadto od wersji 3.0 wtyczka ta umożliwia ponowne otwarcie świeżo zamkniętej karty.
GNU GPL / Donationware # Download (595 KB) lub zgłoś błąd

PDF Browser Plugin 2.2.3
Plugin wyświetlający bezpośrednio w Safari (w wersji co najmniej 1.2) dokumenty PDF kompatybline z Quartz oraz pliki Postscript. Toolbar wtyczki staje się częścią przeglądarki. Rozszerzenie posiada wsparcie dla linków w dokumentach PDF. Wymaga systemu Apple Mac OS X 10.3 lub nowszego.
Darmowe do użytku osobistego # Download (269 KB) lub zgłoś błąd

Retrospective 1.2b3
Plugin pozwalający w szybki sposób przeszukać historię i zawartość cache'u w przeglądarce Safari. Można w ten sposób wyszukiwać zarówno fragmentów tekstu, jak i grafik. Przydatne, jeśli pamięta się fragment odwiedzonej wcześniej strony, ale nie pamięta adresu.
Download (652 KB) lub zgłoś błąd

Safari2OPML r2.0
Rozszerzenie bedące narzędziem umożliwiającym eksport z Safari nagłówków RSS w postaci pliku OPML. Pozwala to na import kanałów RSS do innego, zewnętrznego agregatora RSS.
Download (500 KB) lub zgłoś błąd


SafariBlock v1.14
Projekt, którego celem jest stworzenie dla Safari skryptu działającego na podobnej zasadzie jak AdBlock w Firefoksie.
Download (164 KB) lub zgłoś błąd

SafariDepot 0.2.1
Plugin, który zsynchronizuje zakładki z przeglądarek Safari na różnych Macintoshach poprzez serwer FTP lub FTPS.
Freeware # Download (168 KB) lub zgłoś błąd

SafariSIA 1.0.3.1
SafariSIA to plug-in do Safari, który pozwala na szybki dostęp i wyszukiwanie ulubionych stron z poziomu pola adresu. Samo SIA to skrótowiec od "Search In Address bar". Rozszerzenie wymaga Mac OS X w wersji co najmniej 10.3.9 (lub nowszej)
Download (74 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl