Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::


ďťż
 


SeaMonkey logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: przeglądarki internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: SeaMonkey
FoxyTunes 2.2.5
Za pośrednictwem tej wtyczki można surfując po internecie i nie opuszczając przeglądarki (rozszerzenie kompatybilne z SeaMonkey, Mozilla i Firefoksem, a także z Thunderbirdem) odsłuchiwać muzykę. Plugin posiada wsparcie dla następujących odtwarzaczy: WinAmp, iTunes, Yahoo Music Engine, Pandora, foobar2000, Windows Media Player, Xbox Media Center, Musicmatch, Quintessential, J. River, jetAudio, XMPlay, MediaMonkey, Media Player Classic, Sonique, wxMusik, Real Player, XMMS, Noatun, Juk, Amarok, Music Player Daemon, Rhythmbox i innych.
Download (517 KB) lub zgłoś błądGreasemonkey 0.6.6
Rozszerzenie pozwalające na dodawanie do każdej oglądanej strony fragmentów kodu DHTML - znanych z Opery skryptów użytkownika.
Download (81 KB) lub zgłoś błąd

Habari Xenu 1.0.3
XUL-owy agregator wiadomości z kanałów RSS przeznaczony dla przeglądarek Mozilla Suite oraz SeaMonkey.
Download (124 KB) lub zgłoś błąd

The infoRSS project 1.1.2
Szybki czytnik nagłówków wiadomości z kanałów RSS, ATOM oraz NNTP, działający jako rozszerzenie do przeglądarek SeaMonkey, Mozilla, Netscape i Firefox, a także do programu pocztowego Thunderbird. Po zainstalowaniu dodaje w pasku statusu małą ikonę przedstawiającą glob ziemski. Nagłówki informacyjne wyświetlać się będą obok tej ikony.
Download (494 KB) lub zgłoś błąd

NoSquint 0.9.1.1
Z pomocą tego rozszerzenia można ustawić domyślną wielkość poziomu powiększenia tekstu. Rozszerzenie bardzo przydatne dla osób ze słabym wzrokiem lub często otwierających przeglądarkę na ekranie z ustawioną bardzo dużą rozdzielczością. Możliwe jest też ustawienie powiększenia fontów dla konkretnej domeny, co przydaje się w przypadku twórców stron "osiołkowych", na których w niektórych przeglądarkach tekst wyświetlany dużo mniejszy niż na innych.
Download (18 KB) lub zgłoś błąd

Resurrect Pages 1.0.5
Co zrobić jeśli natrafi się na odnośnik do strony, która kiedyś istniała, ale aktualnie już nie istnieje? Można użyć niniejszej wtyczki do SeaMonkey. Sprawdza ona czy strona, do której chcemy się dostać jest obecna w cache wyszukiwarek lub mirrorowana w archiwach internetowych. Kontroli dokonuje w pięciu dużych serwisach: CoralCDN, Yahoo! Cache, MSN Cache, Google Cache oraz The Internet Archive.
Download (27 KB) lub zgłoś błąd


Slashy 1.7.0
Rozszerzenie, które pozwala na poprawne odczytywanie linków, w których błędnie zamiast znaku slash (/) wprowadzono na wzór windowsowych ścieżek backslash (\). Działa też z przeglądarką Flock.
Download (18 KB) lub zgłoś błąd

Viamatic foXpose
Niewielkie rozszerzenie za pomocą którego można w jednym oknie pokazać wszystkie otwarte w SeaMonkey taby / karty (podobnie jak w przypadku znanej z Opery funkcji "rozmieść pionowo" dostępnej w tej przeglądarce pod kombinacją klawiszy shift + F6).
Download (18 KB) lub zgłoś błąd

Web Developer Extension 1.1.3
Plug-in dodający do Flock'a menu oraz toolbar zawierające różne narzędzia przydatne dla twórców stron WWW.
Download (174 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl