Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::Wróć do spisu pluginów


Kilka przykładowych skryptów użytkownika (User JavaScripts):


digg.licio.us
Skrypt użytkownika dodający we wpisach na Digg-u odnośniki "save" służące do zapisywania linków w serwisie zakładek społecznościowych del.icio.us.
Download lub zgłoś błąd

Emulate Greasemonkey functions
Znane z przeglądarki Opera User JavaScript mają kilka przewag nad używanym w przeglądarkach z rodziny Mozilla (SeaMonkey, Flock, Firefox) rozszerzeniem Greasemonkey, ale sam Greasemonkey ma dla równowagi kilka funkcji niedostępnych w operowym UserJS. Może np. przechowywać dane itp. Niniejszy skrypt użytkownika powiela niektóre (nie wszystkie) spośród tych funkcji. Skrypt nie jest idealny, ale pozwala na uruchomienie niektórych skryptów w normalnych okolicznościach wymagających Greasemonkey.
Download lub zgłoś błąd

Hide parsing errors
Gdy strona wysyłana jako XHTML nie przejdzie walidacji XML, Opera może zamiast niej wyświetlić komunikat błędu z linkiem, po kliknięciu którego strona serwowana jest jako zwykły HTML. Te skrypt służy do ominięcia tego problemu poprzez automatyczne przekierowanie na ów odnośnik.
Download lub zgłoś błąd

Google Suggest 1.1
Skrypt włączający dla użytkowników Opery opcje Google Suggest (funkcja autouzupełniania wpisywanego hasła na podstawie najczęściej poszukiwanych tematów) w wyszukiwarce Google.
GPL # Download lub zgłoś błąd

Orangoo Spell Check (Inline version) 2.01
Skrypt dodający do formularzy typu TEXTAREA możliwość sprawdzania pisowni. Wymagane jest połączenie z internetem (skrypt korzysta ze słownika online Orangoo posiadającego wsparcie dla 27 różnych języków).
Download lub zgłoś błąd

TextArea Backup
Skrypt użytkownika mający za zadanie przechowywanie kopii bezpieczeństwa tekstu wprowadzanego w formularzach na stronach WWW (listów w webmailu, postów pisanych na forum itp.). Kopię taką, tworzoną co 10 sekund lub co 10 znaków, można odtworzyć w razie odświeżenia strony lub zawieszenia przeglądarki. Backup jest kasowany w momencie wysłania danych z formularza przez przycisk "submit" ("wyślij"). Wymaga Greasemonkey.
Download lub zgłoś błądValid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl