Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Skype logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii komunikatory internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Skype
AudioID 1.0
Dzięki tej wtyczce Skype będzie ogłaszać głosowo, że nadchodzi wiadomość i kim jest dzwoniący do Ciebie. Przydatne jeśli musisz robić coś w innym pokoju niż znajduje się komputer, a jednocześnie czekasz na jakieś połączenie poprzez ten komunikator. Do działania wymaga syntezatora mowy Microsoft SAPI.
Darmowe # Download (64 KB)
lub zgłoś błądKishKish Lie Detector 1.2.0.39
Dodatek wykrywający poziom stresu w głosie osoby, z którą rozmawiamy za pośrednictwem VoIP-a Skype. Monitoring głosu odbywa się w czasie rzeczywistym, co pozwala na bieżąco kontrolować tor rozmowy. Od biedy przy użyciu tej wtyczki można zmienić Skype w coś w rodzaju wykrywacza kłamstw, jednak do wiarygodności wyników należałoby raczej mieć nieco dystansu.
Download (1,8 MB) lub zgłoś błąd


Last.fm Radio 1.0.19
Dodatek integrujący komunikator Skype z Last.FM - darmową personalizowaną stacją radiową. Plugin pobiera w czasie rzeczywistym informacje o odsłuchiwanej przez Ciebie muzyce i rekomenduje w zamian podobną muzykę, którą słyszysz w tym radio.
Download (37 KB) lub zgłoś błąd

Pamela MP3 Call Recorder 3.5
Plugin pozwalający w prosty sposób nagrywać w Skype rozmowy do pliku w formacie - do wyboru - MP3 lub WAV. Dodatkowo Pamela może w trakcie rozmowy odtwarzać wybrane pliki MP3 i WAV. W wersji podstawowej może nagrać do 15 minut rozmowy (aby usunąć ten limit trzeba niestety wykupić wersję płatną).
Download:
Download (3,1 MB) lub zgłoś błąd

SkypeMuter
Dawniej: Media Controler. Służy to kontrolowania odtwarzacza multimedialnego (WinAmp, WMP, iTunes). Opcji ma tylko kilka, ale przydatnych: można zatrzymać, włączyć pauzę lub zmniejszyć głośność playera w czasie połączeń przychodzących. Wcześniejsze ustawienia przywracają się po zakończeniu rozmowy. Wymaga do działania .Net Framework 1.1 lub nowszego. Niestety, zużywa dużo pamięci RAM.
Download (675 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl