Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Thunderbird logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: programy pocztowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Mozilla Thunderbird
Delete Junk Context Menu 0.3.2.1
Rozszerzenie, które dodaje do menu kontekstowego Thunderbirda opcję kasowania wszystkich znajdujących się w folderze emaili oznaczonych jako śmieci / spam.
Download (13 KB) lub zgłoś błąd


Dictionary Switcher for Thunderbird 1.1.3
Rozszerzenie wyświetlające aktualnie ustawiony słownik w pasku statusu i pozwala na szybkie jego zmienianie. Plugin jest podobny do przeznaczonej dla przeglądarki internetowej Firefox wtyczki o tej samej nazwie.
Freeware # Download (4 KB) lub zgłoś błąd

Enigmail 0.94.2
Plugin dodający do wiadomości email rozszerzenie kryptograficzne w standardzie OpenPGP. Wtyczka pozwala na automatyczne szyfrowanie i deszyfrowanie. Aby korzystać z funkcji kryptograficznych Enigmail wymagane jest posiadanie programu GnuPG (który nie jest częścią plug-inu).
Download (526 KB) lub zgłoś błąd

Greek Translator 0.7.3
Rozszerzenie do Thunderbird (1.5 lub nowszego) and Firefoksa pomagające w tłumaczeniu z greckiego na angielski i vice versa poszczególnych wyrazów (przy pomocy sieciowego słownika) oraz zwroty i zdania (przy użyciu translatora Altavista Babelfish).
Download (15 KB) lub zgłoś błąd

Lightning 0.5
Odmiana kalendarza, organizera i menedżera informacji osobistej Mozilla Sunbird, zmodyfikowana taka, by działać jako rozszerzenie programu pocztowego Thunderbird, w pełni się z nim integrując. Bazuje na standardzie iCalendar.
MPL # Download (2 MB) lub zgłoś błąd


Mouse Gestures (Gesty Myszy) 1.5.2
Rozszerzenie dające użytkownikom Mozilla Thunderbird'a dostęp do obsługi gestów myszy - i poprzez nie wywoływanie różnych komend.
Download (172 KB) lub zgłoś błąd

NestedQuote Remover 0.7.16
Po zainstalowaniu tego pluginu dostępny staje się dodatkowy przycisk, który można przenieść na pasek narzędziowy. Po jego kliknięciu w edytowanym mailu usunięte zostają wszystkie cytaty oznaczone więcej niż pojedyńczym znakiem cytowania.
Download (23 KB) lub zgłoś błąd

Signature Switch 1.4.2
Plugin dający możliwość elastycznego zarządzania wieloma opisami. Pozwala wybrać z menu kontekstowego aktualnie pożądaną sygnaturę lub z niej zrezygnować. Dodatkowo wtyczka ta wspiera podpisy zebrane w plikach Fortune Cookie.
Download (55 KB) lub zgłoś błąd

withAttach 2.1.0
Coś dla zapominalskich. Rozszerzenie dodające dodatkową opcję w menu oraz button na pasku narzędziowym - "email with attachments" (wiadomość z załącznikiem). Ponadto pojawiają się też opcje "odpowiedz z załącznikiem" i adekwatne "odpowiedz wszystkim". Jeśli po skorzystaniu z takiej opcji spróbujesz wysłać wiadomość nie posiadającą załącznika zostaniesz przed tym ostrzeżony i poproszony o potwierdzenie akcji. Co więcej możliwe jest tez ustawienie funkcji "attachment keywords", która skanuje komponowane maile pod kątem zdefiniowanych przez użytkownika słów kluczowych ni w razie ich wystąpienia i jednoczesnego nie załączeniu żadnego pliku wyświetla ostrzeżenie.
Download (53 KB) lub zgłoś błąd

WorldWeather 1.1
Rozszerzenie do Mozilli Thunderbird, za sprawą którego można w programie tym oglądać prognozę pogody dla danego regionu. Zgodnie z sugestią zawartą w nazwie pluginu dane mogą dotyczyć miejsca z dowolnego punktu globu.
Download (543 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl