Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii komunikatory internetowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Tlen
bsn v0.1.0.4
Plug-in, dzięki któremu możliwym się staje wprowadzanie statusów charakteryzujących się kilkoma linijkami. Aby to uczynić wpisując opis należy dodać w odpowiednim miejscu " \n " (bez cudzysłowia), program sam zmieni ten fragment na znak nowej linii.
Download (33 KB) lub zgłoś błąd

ContactIcon
Wtyczka wyświetlająca przy wskazanych przez użytkownika Tlen.pl wybranych kontaktach zdefiniowane mini-ikony z załączonego zestawu. Do wyboru 130 obrazków, można je jednak uzupełniać kopiując grafiki *.ICO do do folderu Tlen.pl\Plugins\Ikony (maksymalny rozmiar - 16x16 pikseli). Aby plugin przypisał kontaktowi grafikę należy wybrać odpowiednią opcję z menu kontekstowego. Wyświetlane będą one pod lub za nazwą.
Download (264 KB) lub zgłoś błąd

dcpy ver.0.1.1.0
Dodatek pozwalający przekopiować zawartość stanu opisowego (również zawartego w nim adresu internetowego) i późniejsze wklejenie gdzie indziej.
LGPL # Download (28 KB) lub zgłoś błąd

GGTools v1.03
Plugin pozwalający na wykonywanie w Tlenie operacji normalnie dokonywanych w komunikatorze GaduGadu. Takich, jak dla przykładu rejestracja nowego konta GG, przypomnienie hasła czy wreszcie usunięcie konta.
Download (292 KB) lub zgłoś błąd


Imieniny 3.0.0.10
Plugin wyświetlająca na liście kontaktów użytkownika, kto w danym dniu obchodzi swoje imieniny. Spis solenizantów można pobierać z pliku tekstowego dołączonego do wtyczki (można go uzupełniać lub modyfikować) albo zdalnie, w czym pomoże polska Wikipedia.
Download (44 KB) lub zgłoś błąd

Kurs Walut v0.4.10.0
Plugin pobierający ze stron NBP bieżące kursy walut i wyświetlające je użytkownikowi Tlena.
Download (176 KB) lub zgłoś błąd

Pokaż Tlen 0.0.0.1
Właściwością tej wtyczki do Tlena jest możliwość ukrywania komunikatora w wąskiej listwie z boku ekranu. Po kliknięciu na ten pasek można szybko pokazać lub schować program.
Download (92 KB) lub zgłoś błąd

Radio Przez Internet ver. 0.7.0.0
Wtyczka umożliwiająca odsłuchiwanie z poziomu komunikatora Tlen około trzydziestu różnych popularnych polskich stacji radiowych.
Download (53 KB) lub zgłoś błąd

StatusRepair ver.0.9.1.11
Wtyczka, która dla wybranych użytkowników z listy kontaktów może składać statusy wielolinijkowe w jedną linię.
Download (243 KB) lub zgłoś błąd

.za'ha'dum tools 0.8A
Zestaw różnorodnych wtyczek. Podają numer IP rozmówcy, utrudniają wysłanie wiadomości osobom spoza listy kontaktów odbiorcy, automatyczne wyszukiwanie informacji o kontaktach których nie mamy na liście a się odezwały, statystyki archiwum itp. Jeden z pluginów (mute) umożliwia szybkie wyciszenie dźwięków w komunikatorze Tlen.pl.
Download (296 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl