Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::

ďťż
 


Total Commander logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: programy użytkowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Total Commander
7Zip Plugin 0.5.5
Po zainstalowaniu tej wtyczki uzyskujemy archiwizator formatu 7-Zip dla Total Commandera. Plugin nie wymaga instalowania właściwego 7Zip-a. Może tworzyć archiwa samorozpakowujące się, jak również szyfrowane (metoda AES).
LGPL # Download (205 KB) lub zgłoś błąd

AES encryptor plugin 0.6.3
Dodatek kompresujący do Total Commandera będący jednocześnie szyfratorem plików i katalogów. Korzysta z szyfrowania algorytmem AES (Advanced Encryption Standard). Szyfruje i deszyfruje wykorzystując klucz 128-bitowy. Posiada wbudowany generator haseł losowych. Wtyczka dostępna w różnych wersjach językowych.
Download (665 KB) lub zgłoś błąd

badcopy 1.0.0.4
Addon kopiujący pliki z wadliwych nośników CD i DVD, można również próbować z jego pomocą przekopiować (odzyskać) dane z uszkodzonych dysków twardych HDD. Czyta pliki po fragmentach i kopiuje te fragmenty ucinając nieodczytywalne lub uszkodzone fragmenty. W przypadku niektórych rodzajów danych, np. filmów, może się okazać, że po skopiowaniu niepełnej zawartości pliku i tak bedzie można go przeglądnąć. Darmowa alternatywa dla BadCopy Pro dla TC.
Freeware # Download (85 KB) lub zgłoś błąd

Ext2 + Reiser Filesystem 1.3
Plugin umożliwiający dostęp do partycji opartych na linuksowych systemach plików Ext2 oraz Raiser FS. Opcja niezwykle przydatna jeśli korzysta się na jednym komputerze z dwóch systemów - można wtedy z poziomu Windowsa dostać się do swoich plików zapisanych na partycjach wspomnianych typów. Ze względu na bezpieczeństwo wtyczka udostępnia pliki w trybie "tylko do odczytu". Plugin jest kombinacją dwóch opensource'owych projektów.
GNU GPL # Download (135 KB) lub zgłoś błąd


Content plugin JPG-Comment 2.0
Wyposażony w tą wtyczkę TotalCommander może wyświetlać oraz i edytować komentarze w plikach JPG (komentarze JPEG różnią się od metadanych EXIF).
GPL2 # Download (296 KB) lub zgłoś błąd

TC Plugins Manager 1.9.3.0
Narzędzie dla Total Commandera, które pozwala zarządzać całą kolekcją posiadanych pluginów do TC. Pozwala nadzorować i instalować pluginy wszystkich typów, a także je włączać lub wyłączać - w zależności od aktualnej potrzeby.
Download (616 KB) lub zgłoś błąd

wfx_iPod
Plugin, który umożliwia dostęp do muzyki znajdującej się w odtwarzaczu Apple iPod. Może odczytywać daiTunes DB i strukturę piosenek i katalogów w formacie typu "{artist}{album}{.mp3}" lub "{genre}{.mp3}". Wszystkie piosenki z iPod'a można kopiować na dysk komputera. Można również kasować piosenki z samego iPoda.
GNU GPL # Download (186 KB) lub zgłoś błąd

XBox ISO Plugin 1.4
Wtyczka pozwalająca na odczyt obrazów ISO XBoX DVD-ROM w menedżerze plików Total Commander. Dodatkowo plugin ten pozwala też na tworzenie takich obrazów płyty dla Xboxa.
Download (43 KB) lub zgłoś błąd

xPDFSearch 1.02
Plugin za sprawą którego można przeprowadzać pełne przeszukiwanie zawartości plików w formacie PDF z poziomu Total Commandera. Przeszukiwanie dotyczy zarówno treści dokumentu, jak i metadanych w nim umieszczonych. W wynikach mogą być wyświetlone tytuł, autor, aplikacja, w której PDF został stworzony, ilość stron itp.
Download (311 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl