Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


TWiki logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: skrypty webowe


Przeglądnij pluginy dla programu: TWiki
Blog AddOn
Prosty system blogowy, integrujący posty w blogu z tematami w TWiki. W systemie dostępne są edytowalne kategorie służące do filtrowania lub grupowania wiadomości. Możliwe jest prowadzenie kilku niezależnych blogów. Całość może integrować się z innymi plug-inami.
GPL # Download (29 KB) lub zgłoś błąd

Comment Plugin
Wtyczka pozwalająca użytkownikom TWiki na szybkie dopisywanie komentarzy do poszczególnych tematów. Szybkie, to znaczy z pominięciem tradycyjnej procedury edycja - podgląd - zapis. Komentarze mogą być zapisywane w różnych formatach (zdefiniowanych w użytkowanym szablonie). Mogą też być podpisane lub nie, oznaczone datą lub nie itd.
GPL # Download (37 KB) lub zgłoś błąd

SmiliesPlugin 1.004
Plugin w sposób automatyczny konwertujący "uśmiechy" i inne emotikony na wyświetlane na stronie ikony graficzne. Wspiera 28 różnych emotów.
Download (23 KB) lub zgłoś błąd


SvgPlugin
Ten plugin służy do wyświetlania załączanych do tematów na TWiki grafik SVG (Scalable Vector Graphics) jako obrazki PNG. W tym celu wtyczka wykorzystuje moduł Perl'a Image::LibRSVG (który wykorzystuje librsvg) w celu przekonwertowania SVG na PNG.
Download (36 KB) lub zgłoś błąd

Tag-me Plugin
Wtyczka organizująca i katalogująca zasoby zebrane w TWiki za pomocą systemu tagów - ułatwiającego wyszukiwanie danych na podstawie przypisanych im słów kluczowych.
GPL # Download (61 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl