Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


WinAmp logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii programy muzyczne


Przeglądnij pluginy dla programu: WinAmp
Bleep! NSF 1.04
Plugin wejściowy, za sprawą którego WinAmp może odgrywać pliki NSF (NES Sound Format - pliki dźwiękowe zawierające instrukcje dla Nintendo Entertainment System). Pliki w formacie NSF zawierają muzykę ripowaną z gier dla NES. Bleep! emuluje procesor 6502 CPU i odpowiedzialny za dźwięk hardware z NES. Może też emulować układy dźwiękowe z Konami VRC6, Konami VRC7 oraz Nintendo MMC5.
Download (19 KB) lub zgłoś błąd


EasyChords 0.95
Wtyczka pokazująca giatorwe akordy i taby do piosenek odtwarzanych w WinAmpie. Dodatek wspiera wszystkie skóry do tego playera.
Download (1,6 MB) lub zgłoś błąd

Jammix Enhancer 031
Prosty w obsłudze lecz dający wiele możliwości dynamiczny regulator basu. Pozwala międyz innymi zmieniać ustawienia dotyczące takich rzeczy, jak dźwięk przestrzenny, redukcja szumu i wiele innych. Zawiera kilka przykładowych gotowych zestawów ustawień pomagających znaleźć optymalną konfigurację.
Download (351 KB) lub zgłoś błąd

NeBuLa2 0.2c
Przeznaczony dla WinAmpa plugin wizualizacyjny z akceleracją 3D. Wymaga DirectX w wersji 8.1 lub nowszej.
Download (269 KB) lub zgłoś błąd

NT Pitch 1.1.1.87
Ten plugin pozwala w prosty sposób przyspieszyć lub spowolnić tempo odgrywanej w WinAmpie muzyki. Wtyczka posiada dwa tryby pracy, jeden z prostą kontrolą opcji, drugi z zaawansowaną.
Download (142 KB) lub zgłoś błąd

Ogg-Vorbis encoder v1-1
Ogg Vorbis to kompletnie wolny od patentów, otwarty, profesjonalny kodek audio o jakości przewyższającej jakość MP3-ek. Niniejszy enkoder pozwala na ripowanie z poziomu WinAmpa piosenek z płyt CD do plików w formacie Ogg Vorbis 1.1.
Pobierz (314 KB) lub zgłoś błąd


RealReverb Convolution 3.1.0
Zaawansowany, doskonały plugin pozwalający dodać do dźwięku w odtwarzaczu WinAmp realistyczny efekt pogłosu (plugin symuluje echo i częstotliwość odbijanego dwięku) - podobny do takiego, z jakim można mieć do czynienia w teatrze lub w ogromnym pustym pomnieszczeniu. Dźwięk jaki powstaje w efekcie działania tej wtyczki jest bardzo czysty.
Pobierz (1,3 MB) lub zgłoś błąd

RockSteady 2.1
Z pomocą tej wtyczki można monitorować głośność odgrywanych dwięków i piosenek - w automatyczny sposób wyrównując odpowiednio ich poziom. Plugin może też wyrównywać poziom dźwięku w różnych fragmentach jednego utworu.
Download (97 KB) lub zgłoś błąd

Sound Solution
Plugin będący w założeniu jego twórców zaawansowanym i mocno rozbudowanym rozwiązaniem dla małych stacji radiowych. Zawiera pliki pomocy.
Download (155 KB) lub zgłoś błąd

WakeMeUp
Niewielki plugin pozwalajacy użyć WinAmpa w charakterze budzika. W ustalonym wcześniej czasie włącza wybraną piosenkę lub stację radiową. Parametry, które można ustalić to czas uaktywnienia wtyczki oraz kiedy dźwięk przestanie się pogłaśniać (głośność startuje na poziomie wyciszonym, a potem stopniowo narasta).
Download (59 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl