Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: skrypty webowe


Przeglądnij pluginy dla programu: WordPress
AdSense-Deluxe 0.8
Bardzo dobry plugin do skryptu WordPress. Oferuje użytkownikowi zaawansowane opcje do zarządzania automatycznym wstawianiem do postów reklam Google AdSense, Yahoo Publisher Network (YPN) lub innych sieci PPC (Pay Per Click). Wtyczka ta, mimo wielu możliwości, jest prosta w obsłudze.
Download (30 KB) lub zgłoś błąd

Audio Player Wordpress plugin 1.2.3
Odtwarzacz pojedynczych (wyłącznie) plików MP3, czyli rozwiązanie idealne dla osób wykorzystujących podcasting, a także dla tych, którzy chcą umieścić na swoim blogu odgrywalny plik muzyczny. Możliwe jest między innymi ustawienie opcji autostartu, czy wyświetlenie zawartości tagów ID3.
Download (52 KB) lub zgłoś błąd

Easy IP2Country 1.0
Wtyczka do WordPressa sprawiająca, że przy nicku osoby komentującej posty pojawia się flaga przynależna państwu, z którego pochodzi numer IP komentatora.
GPL2 # Download (633 KB) lub zgłoś błąd

FAlbum 0.7.0
Plugin do blogów w systemie Wordpress, pozwala na łatwe wyświetlanie na stronie bloga zdjęć i albumów zamieszczonych wcześniej w serwisie Flickr. Wtyczka wykorzystuje w działaniu API Flickra. Jest konfiguralna z poziomu strony administracyjnej. Pozwala obejrzeć album złożony z najnowszych zdjęć oraz przeglądać fotografie na podstawie przypisanych im tagów. Można też modyfikować tytuły i opisy zdjęć. Kiedy jedna grafika jest przeglądana, w tle ładowana jest następna, co przyspiesz przejrzenie całości.
open Source # Download (234 KB) lub zgłoś błąd

ImageShack Uploader 1.0.1b
Plugin pozwalający na sprawne wczytywanie grafik z bloga opartego na skrypcie WordPress do ImageShack (serwis oferujący darmowy hosting zdjęć) i wstawianie ich miniatur do wiadomości na blogu.
Download (9 KB) lub zgłoś błąd


Stat24 0.2
Wtyczka implementująca kody skryptów statystyk oglądalności Stat24 na stronę opartą na systemie blogowym WordPress. Dzięki wtyczce nie trzeba własnoręcznie ingerować w kod strony.
Download (8 KB) lub zgłoś błąd

Twitter Tools 1.0b3 (beta)
Plugin przeprowadzający integrację pomiędzy blogiem prowadzonym w systemie WordPress a kontem w serwisie Twitter. Kopiuje wpisy w Twitterze (tzw. tweets), a jednocześnie tworzy też nowe wpisy w Twiterze na podstawie not w WordPress'owym blogu. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż jest to tylko wersja testowa (beta) pluginu.
Download (17 KB) lub zgłoś błąd

WordPress MU 1.2.5a
Pomnóż swoje wyobrażenia o blogach. Realizację właśnie tego celu umożliwia ten plugin. Pozwala on na jednej instalacji WordPressa (z jedną bazą danych) uruchomić tryb Multi-User, wykorzystywany między innymi w WordPress.com. Rozwiązanie to jest idealne dla np. gazet i magazynów (wykorzystuje je m.in. Le Monde), uniwersytetów (korzysta z niego Harvard), sieci blogowych oraz niszowych hostingów blogów.
Download (1,1 MB) lub zgłoś błąd

Word Stats 2.6
Dodatek ten zlicza słowa na dzień, słowa na post, totalną ilość słów, a także inne statystyki Twojej strony / bloga opartego na WordPressie.
GPL # Download (6 KB) lub zgłoś błąd

WP-Ban 1.20
Dodatek usprawniający banowanie osób odwiedzających blog oparty na systemie WordPress według numerów IP, klas IP lub odnośnika referencyjnego. Osobie spełniajacej kryteria banowania, gdy próbuje wejść na bloga, wyświetlana jest zdefiniowana informacja. W przypadku filtrowania według zakresu IP możliwe jest zdefiniowanie numerów IP wykluczonych z "czarnej listy".
Download (13 KB) lub zgłoś błąd

WP-Cache 2.1.1
Rozwiązanie dla użytkowników WordPressa, których weblogi ciesza się dużą popularnością, ale jednocześnie obciążenie bazy danych (przy każdych odwiedzinach na nowo generującej stronę) okazuje się zbyt wielkie. Wtyczka ta cache'uje zawartość podstron, a ściślej mówiąc zapisuje je w postaci pliku statycznego i w przyszłości podsuwa odwiedzającym właśnie ten plik unikając konieczności ponownego odpytania bazy danych. W efekcie znacząco odciąża serwer.
Download (15 KB) lub zgłoś błąd

WP-Pinger 0.1
Wtyczka integrująca WordPressa z serwisem minibloggerskim Pinger.pl. Jej działanie polega na wyświetlaniu dziesięciu ostatnich not z rzeczonego mikrobloga. Do działania wymaga PHP5 i włączonego CURL.
Download (2 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl