Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::


ďťż
 


Xoops CMS logo Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: skrypty webowe


Przeglądnij pluginy dla programu: Xoops
Chat MX 1.1
Mod uruchamiający czat w CMS-ie Xoops. Właściwości tej wtyczki to: mozliwość wysyłania publicznych i prywatnych wiadomości, alerty dźwiękowe, możliwość filtrowania konkretnych słów. Administrator posiada też specjalną sekcję, w której może wyrzucać z czatu lub banować użytkowników.
Download (85 KB) lub zgłoś błądModule IRC 2.0
Mod aplikujący do portalu możliwość korzystania z sieci IRC. Plugin bazuje na słynnym applecie java PJIRC, na jego bazie tworząc mod integrujący portal Xoops z IRCem. W wersji 2 pozwala na zmianę serwera, autodołączanie do kanałów, włączanie lub dezaktywację autopołączeń do serwerów, uruchamia graficzne emotikony. Pozwala też na ustawienie grafiki tła. Paczka zawiera pełne tłumaczenie na angielski i francuski.
Download (389 KB) lub zgłoś błąd


OpenID Module 0.2
Plugin umożliwiający użytkownikom stron opartych na CMS Xoops oraz Xoopscube logowanie się za pomocą metaloginu z OpenID. Serwerami tej usługi rozproszonego uwierzytelnienia są m.in. Yahoo, AOL, czy polski OpenID.pl. Wspierane są OpenID 2.0, XRDS (Yadis), XRI etc. Testowane na Yahoo!, Linksafe, 2idi.
GPL # Download (446 KB) lub zgłoś błąd

Online Members 1.0
Funckja do wklejenia w dowolnym bloku w Xoops. Pozwala widzieć jacy użytkownicy są online. Wyświetla ich liste razem z odpowiednimi avatarami i ikoną do przesyłania prywatnych wiadomości. Opcjonalnie może być pokazany również adres IP, ile osób ogląda stronę itp.
Download (3 KB) lub zgłoś błąd

Virus Flash 1.0
Ta wtyczka / mod tworzy blok sophosFlash, który zawiera dziesięć ostatnich ostrzeżeń przez wirusami, jakie opublikowała firma Sophos oraz linki do pełnej wersji alertów antywirusowych. Alerty są czytane poprzez dokument XML i kierują na serwis Sophos.com. Dane są aktualizowane co 8 godzin.
Download (11 KB) lub zgłoś błąd

xComics 1.5
Moduł z paskami komiksów. Obsługuje następujące komiksy: Dilbert, Garfield, 9 to 5, Close to Home, Baldo, Kamagurka, Mop v/d Dag, User friendly, Humorgrafico, Momma, Sinfest, Chopping Block, Calvin and Hobbes.
Download (41 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl