Plug-iny Skryptozakładki FAQ
wersja polska
english version
Informacje o aktualizacjach?
Skorzystaj z kanału RSS
Czym jest RSS?

W serwisie tym znaleźć możesz różnego typu dodatki do programów rozszerzające ich podstawową funkcjonalność. Dodatki te określane są zazwyczaj jako Plug-Iny (wtyczki). Oprócz pluginów w serwisie gromadzone będą też skryptozakładki i toolbary wzbogacające przeglądarki.
menu ::::
współpraca ::::ďťż
 


Wróć na stronę główną
LUB
Wróć do kategorii: skrypty webowe


Przeglądnij pluginy dla programu: phpBB
Admin Notepad 1.2
Mod wprowadzająca dla każdego z administratorów dwa notatniki. Jeden "globalny", widoczny dla wszystkich pozostałych administratorów, oraz drugi - prywatny, widoczny tylko dla danego admina.
Download (2 KB) lub zgłoś błąd

Disable Search for Guests 1.0.1
Mod, który pozwala Ci zablokować gościom na forum korzystanie z opcji przeszukiwania zawartości. Po aktywowaniu wtyczki będą oni widzieć wiadomość mówiącą o konieczności zalogowania się przed użyciem funkcji wyszukiwania.
Download (2 KB) lub zgłoś błąd

Gravatars 1.0.1
Hack pozwalający na Twoim forum udostępniać gravatary. Gravatars to ostatni trend w blogownaiu, ale dzięki temu modułowi można użyć go również w phpBB. Czym one są? Ich pełna nazwa brzmi "globally recognized avatars" - i zgodnie z nią są formą na globalne używanie tego samego avatara na różnych stronach, wystarcz wcześniej zarejestrować się na stronie gravatar.com.
Download (20 KB) lub zgłoś błąd

Individual Ignore Signature and Avatar 1.1.0
Hack dołączający do każdego postu przycisk "ignore" pozwalający na "wyłączenie" widoku danego użytkownika przez osobę uruchamiającą opcję ignorowania. W miejscu ignorowanej treści pojawia się przycisk "unignore" umożliwiający cofnięcie wcześniejszej opcji.
Download (6 KB) lub zgłoś błąd


Lexicon 2.0.4
Ten mod / hack tworzy na Twoim forum phpBB małą encyklopedię lub prosty słownik pojęć. Sortuje pojęcia według alfabetu, co pozwala na szybkie odesłanie do właściwej pozycji. Np. klikając na "A" zostaniemy odesłani do wszystkich pojęć zaczynających się na tą literę. Plugin posiada pełne wsparcie dla BBCode.
Download (33 KB) lub zgłoś błąd

Nav Bar 1.0.1
Hack dodający do forum phpBB horyzontalne, "przesuwalne" wraz ze stroną menu oparte na JavaScript. Skrypt prosty w konfiguracji.
Download (3 KB) lub zgłoś błąd

phpBB 2 Calendar 1.4.6
W pełni funkcjonalny plugin dodający do forum typu phpBB 2 kalendarz.
Download (124 KB) lub zgłoś błąd

RDF Syndicator
Mod prezentujący ostatnie z napisanych postów w postaci kanału informacyjnego RSS RDF (XML).
Download (4 KB) lub zgłoś błąd

Report Posts 2.1.5
Kompletny system raportowania postów na forum phpBB. Sprawia, że zarejestrowani użytkownicy forum mogą w prosty sposób zgłaszać administratorom i moderatorom określone posty (wybierając różne powody). Moderatorzy mogą po takim zgłoszeniu wybrać różne akcje.
Download (55 KB) lub zgłoś błąd


Valid XHTML 1.0 Transitional
© AddOns.pl